سهامداران پدیده خواستار اعلام قیمت کارشناسی سهام هستند

درخواست سهامداران از مسئولان محترم قضائی

طبق نظرات سهامداران در سایت شاندیز استوکز:

ضمن تشکر از مسئولان محترم قضایی و کارشناسان دادگستری که با تلاش بی وقفه خود ارزش واقعی سهام پدیده را مشخص کردند، سهامداران پدیده از مسئولان محترم قضائی درخواست دارند تا با اعلام سریعتر قیمت کارشناسی سهام، ارزش واقعی سهام شان را مشخص نمایند تا در صورتی که قیمت واقعی سهام پایین تر از قیمت اعلامی آن توسط شرکت پدیده است با سهام هیئت مدیره مابه التفاوت آن جبران شده و حقوق سهامداران نیز حفظ شود.

اعلام دیر هنگام قیمت کارشناسی سهام ممکن است تبعات جبران ناپذیری را برای ما سهامداران در پی داشته باشد.

سهامداران پدیده بیش از 7 ماه است که وضعیت مشخصی ندارند و اعلام کرده اند همچنان به پیگیری های خود ادامه می دهند تا هرچه سریعتر پرونده پدیده بسته شده و قیمت کارشناسی سهام نیز اعلام شود.

همچنان پیگیر پرونده پدیده و اعلام قیمت سهام هستیم، در نظرات پیشنهادات پیگیری را اعلام نمایید تا همه پیگیری نمایند.

-

موج چهارم پیگیری ها :

amniat

لطفا نامه ای با جزئیات برای مخاطب های زیر نوشته و سه نسخه (برای هر مخاطب یک نسخه) را برای دفتر آقای ثروتی فکس نمایید و سهامداران تهرانی علاوه بر فکس تحویل دبیرخانه شورای امنیت ملی دهید.

مخاطب نامه ها :

آقای روحانی رییس شورای عالی امنیت ملی

آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی

آقای رحمانی فضلی رئیس شورای امنیت کشور (شورای فرعی)

شماره فکس دفتر آقای ثروتی : ٣٣٤٤٠١٤٢-٠٢١

آدرس شورای امنیت ملی : تهران تقاطع خیابان فلسطین و آذربایجان (یا از خيابان پاستور- نهاد رياست جمهوری-دبير خانه شورايعالی امنيت ملی)

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

965 نظر

 1. مدیر سایت

  وقتی نقدینگی (سرمایه گذار) وارد مجموعه شود حواله ها نیز پاس خواهد شد. سرمایه گذار هم وقتی اطمینان خاطر داشته باشد (تایید شدن مصوبات) نقدینگی تزریق خواهد کرد. مصوبات توسط شورای عالی امنیت ملی نوشته شده است و با تصویب آقای روحانی (رئیس شورا) اجرایی می شود و استانداری آن را ابلاغ می کند. پس با ادامه پیگیری هایمان به زودی حواله ها هم پاس خواهد شد.

  194+
  192.69.204.49
  -
  🚩
 2. (این نظر بالا می ماند) سلام به همه دوستان. متاسفانه برخي تعهدنامه ها پاس نشده.(شايعه هم نيست).اين هفته هم تموم شد و خبري از بيانيه يا مصوبه شورايعالي نشد.خواهشا از شنبه همه بايد آستين همت رو بالا بزنيم. شنبه صبح دوستان تهراني : مراجعه حضوري به دبيرخانه شورايعالي يا نهاد رياست جمهوري.(تاكيد ميكنم حضورررري).دوستان شهرستاني: تماسهاي مكرر و روزانه به سامانه ١١١ و تماس با٦١٣٣-٠٢١(داخلي٢) و تماس با استانداري مشهد ٣٨٥١٤٥٩٢ – ٠٥١ استانداری مشهد
  آقاي اشرفي: ٣٨٥٩٩٣٣٢-٠٥١ دوستان مشهدي هم مراجعه حضوري به استانداري(بازم تاكيد ميكنم حضورررري).همه دوستان هم به اينستاگرام آقاي روحاني پيام بدين(hrouhani).يك دقيقه بيشتر وقت نميبره.از شنبه محكمتر ادامه ميديم.فعلا هم كاري به شركت و فشار روي اون نداشته باشيم بهتره. همه بايد احساس مسئوليت كنيم.وعده ما از شنبه صبح. به اميد تاييد مصوبه و اعلام بيانيه. ( مدیر سایت : بعد از اعلام بیانیه شرکت پدیده نیز باید با جذب نقدینگی تعهدنامه ها را پاس نماید )

  153+
  151.245.221.63
  -
  🚩
 3. سلام من سهام دار نیستم ولی یکی از اعضای خانوادم سهامداره راستش چند تا نکته به نظرم رسید که بگم :
  اول اینکه توی هر اتفاقی از هر نوعی حفظ آرامش مهمترین چیزه توی مملکت ما اونایی که حافظشون خوب کار میکنه حتما یادشون هست که با یک شایعه چای های باد کرده در مغازه ها یک شبه فروش رفت انبار های برنج هندی با صف های طویل خالی شد همون برنج هایی که چون میخواستن جلو وارداتش رو بگیرن گفتن سمیه و جیوه داره حالا توی همین مملکت یه شرکت پیدا شده که هدفش پول در آوردن از راه سازندگی و رونق گردشگری بوده و همین مردمی که با یه شایعه مغازه ها رو از چایی خالی میکردن 8 ماه به پای شرکتشون وایستادن نتیجه هر چی باشه من که خیلی خوشحالم چون دلال های محترم و مسئولین وقتی این ایستادگی رو میبینن متوجه خواهند شد که پدیده ای که ساخته شده فقط چندتا آجر و یکم خاک نیست پدیده ای که ما ساختیم یعنی سازندگی ایرانی یعنی غرور یعنی حمایت از ساخته شدن کشور یعنی خود باوری نمیدونم تا کی میخوایم حسرت برجای دبی و دوحه و … رو بخوریم ولی ازتون میخوام یادتون باشه برای حرکت هر جسم لختی نیروی به حرکت در آورنده باید بیشتر از نیرویی باشه که حرکت رو ادامه میده پس بیاین یکم نگاهمون رو فراتر ببریم نگین صداش از جای گرم درمیاد چون ما هم مثل خیلی از سهامدارا سهام رو به خاطر زیادی کردن پولمون تو بانک نخریدیم واسه یه زندگی بهتر در کنار سازندگی ایران خریدیم فقط میخواستم بگم نذارین مثل اون داستانه باشیم که *یه کوهنورد توی سیاهی شب داشت از کوه بالا میرفت پاش سر میخوره و می افته از کوه پایین ولی طنابی که همراش بوده یه جایی گیر میکنه و بین زمین و آسمون میمونه از خدا میخواد که نجاتش بده ندا میاد که طنابت رو ببر کوهنورد میترسه و شک میکنه و این کار رو نمیکنه فردا جنازه کوه نورد وقتی تنها یک متر با زمین فاصله داشته پیدا میکنن *پس بیاین لطفا به قول یه عزیز آخرشو بیاریم یا علی

  37+
  5.236.189.175
  -
  🚩
 4. سلام دوستان .این حرف وحدیث ها نقل قولها رو بزارید کنار پیگیری کنید هرکی به اندازه توانش نشنید اینجا اه وناله کنید .اینستگرام رهبر.روحانی پیام پدید.استانداری ریاست جمهوری تلفن بزنید وقتی نمیبره .دیکه زمان زیاد نداریم .تشکر

  28+
  37.27.237.126
  -
  🚩
 5. ما همه فدایی پدیده هستیم یعنی همه تو این مدت فدای پدیده شدیم . تو گیرو دار این مشکلات عمر و جوونیمون تلف شد حتی زندگی کاری و خانوادگیمون هم تو خطر فروپاشی قرار گرفت. از جناب پهلوان تقاضا دارم اگه راه حل دیگه ای وجود داره تلاششونو بکنن غرورر و یکدندگیو کنار بگذارن به راحتی کنار نکشن و مارو دست نااهلان نسپارن امام هشتمو برا خدا واسطه میگیرم تا روز مولودش همه مشکلات پدیده رو ختم به خیر کنه و دلمونو شاد کنه که 8ماهاست تو حسرت شادی هستیم و از جناب پهلوان میخوام به شکرانه خبراهای خوب 8 درصد سهام هدیه به سهامداران صبور ببخشه.

  32+
  2.186.197.168
  -
  🚩