صدور مجوزات ساخت و ساز برای ادامه پروژه پدیده و فروش اموال

پس از ماه ها پیگیری سهامداران پدیده شاندیز به صورت تلفنی، پیامکی و ملاقات های حضوری با مسئولان و نمایندگان مجلس و پیگیری های مستمر برخی نمایندگان، دادستان مشهد از صدور مجوزات ساخت و ساز برای ادامه پروژه و فروش اموالی که منع قانونی ندارند خبر داد.

اطلاعیه روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در خصوص شرکت پدیده
چار چوب مشخصی برای اخذ مجوزهای لازم و استمرار فعالیت شرکت پدیده مشخص شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات استانداری خراسان رضوی، با هدف حل مشکلات شرکت پدیده و حمایت از حقوق سهامداران، با پیگیری ستاد تدبیر و ساماندهی موسسات مالی و شرکت های سرمایه گذاری استان ، مجوزهای لازم برای سیر مراحل قانونی فعالیت های پدیده از مراجع ذی صلاح ملی اخذ و با هماهنگی مقامات قضایی طی جلسه ای که امروز با حضور مدیران شرکت مذکور برگزار شد؛ به آنان ابلاغ شد.
طبق این مصوبات که به دستگاه های اجرایی مرتبط ابلاغ شده؛ مدیران این شرکت ملزم شدند تا نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام و در چارچوب مصوبات ابلاغی و رعایت ضوابط و مقررات فعالیت کنند و مطالبات سهامداران را طی زمانبندی مشخص شده؛ پاسخ دهند.

بیانیه شماره 2 پدیده

به نقل از سایت پدیده :

سهامداران محترم پدیده شاندیز
به اطلاع میرساند مصوبات شورای محترم امنیت کشور و ستاد محترم تدبیر استان مرتبط با شرکت به هیئت مدیره ابلاغ گردیده که در همین فرصت جا دارد از ریاست محترم جمهور، شورای محترم امنیت کشور، وزیر محترم کشور، استاندار محترم و معزز خراسان، دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان و سایر دست اندکاران و مسئولین محترمی که زحمات فراوانی را در این مسیر متحمل شده اند تشکر و قدردانی نماید و به استحضار میرساند مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت حسب مصوبه ابلاغی حداکثر سعی و تلاش خود را در بازه زمانی دو هفته تا یکماه، مصروف اخذ مجوزات قانونی لازم نموده و در راستای اجرای مصوبات ابلاغی برنامه ریزی های لازم به منظور اجرایی نمودن بندهای مصوبه انجام و طی بیانیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد نمود.
امید است با صدور مجوزات قانونی و با همراهی و پشتیبانی شما عزیزان شاهد اعتلا و پیشرفت شرکت باشیم.
روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

کانال شاندیز استوکز در تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام ابتدا نرم افزار تلگرام خود را آپدیت نمایید سپس از طریق لینک زیر با گوشی وارد شوید و روی دکمه join کلیک نمایید

https://telegram.me/shandizstocks

telegram

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

2,592 نظر

 1. مدیر سایت

  برای شنیدن صحبت های آقای ریاحی در امروز عضو کانال تلگرام بشوید : (بعد از آپدیت تلگرام)

  https://telegram.me/shandizstocks


  دانلود فایل های صوتی :
  http://s6.picofile.com/file/8215063118/Voice1.zip.html

  90+
  192.69.204.49
  -
  🚩
 2. رییس هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز گفت: من و اعضای هیات مدیره تا یک سال دیگر تعهد دادیم تا همراه پدیده بمانیم و بنایمان اینست که در این یکسال از حقوق سهامدارانمان دفاع کرده و پای همه قولهایی که به آنها داده ایم خواهیم ایستاد.
  به گزارش اکوبیسـ ، محمدرضا ریاحی پس از بهبود و رفع کسالت در صبح روز عید غدیر با بیان این مطلب گفت: هیات مدیره و مدیر عامل و سرمایه گذاران جدید پدیده همه تلاش خود را می کنند تا سرمایه اصلی پدیده یعنی سهامدارانی که این همه مدت پای مجموعه ایستاده اند و روزهای تلخ و شیرین پدیده را همراه ما گذرانده اند به تمام حقوق خود بر اساس وعده های داده شده برسند.
  وی افزود: شرکت پدیده ١٣٠ هزار سهامدار دارد که اکثر انها می دانند روی چه مجموعه ای و با چه ارزش افزوده بالایی سرمایه گذاری کرده اند.
  ریاحی ادامه داد: متاسفانه در روزهای اخیر عده اندکی که تعدادشان به ٢٠ یا ٣٠ هم نمی رسد در اقداماتی ناشایست با فضاسازی در شبکه های اجتماعی تلاش دارند حال که مشکلات عمده پدیده با تلاش مسولان دولتی و قضایی و پیگیریهای نمایندگان مجلس حل شده و به همت تمامی مسئولان محترم مجوزها صادر شده این شیرینی را به کام سهامداران تلخ کنند و با پخش شایعاتی همچون بازپرداخت با قیمت اندک یا لحاظ نشدن سودهای سهام و یا استفاده از الفاظی همچون مالباخته برای سهامداران درصدد تحریک آنها بر آمدند.
  وی با تاکید بر پرهیز از حاشیه سازی ها و غیرقابل قبول خواندن اینگونه مواجهات و برخوردها ادامه داد: من به عنوان رییس هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز به همه سهامداران قول داده و می دهم که سهام با همان قیمت ١٢٠٧٢ تومان بازخرید شود و فاصله قیمتی سهام پدیده در بدو ورود به بورس یا اعلام قیمت کارشناسی از سوی مسوولان ذیربط تا این قیمت از محل سهام هیات مدیره پر شود.
  رییس هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز از اعلام مکانیزم پرداخت حواله سهامداران در اسرع وقت خبر داد و گفت: این شیوه نامه نیاز به بررسیهای کارشناسی دقیق و تصویب مراجع نظارتی دارد تا هم حقی از هیچیک از سهامداران تضییع نشود و هم ما دوباره نزد سهامداران بد قول نشویم.
  ریاحی تاکید کرد: اما عده ای متاسفانه این را نمی خواهند و با تجمع و شلوغی تلاش دارند که اذهان عمومی را نسبت به پدیده بدبین کنند و قطعا دود اینگونه اقدامات به چشم همه خانواده پدیده اعم از سهامداران و کارکنان ومدیران و سرمایه گذاران خواهد رفت.
  وی با بیان اینکه همیشه آرامش راز موفقیت پدیده بود، گفت: انشاالله با کمک هم فضای آرام را ادامه دهیم تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.
  رییس هیات مدیره شرکت پدیده شاندیزبا بیان اینکه واگذاری پدیده به سرمایه گذاران جدید یکی از بزرگترین معاملاتی است که در تاریخ ایران انجام شده از سهامداران خواست با صبر و حوصله اجازه دهند این فرآیند به بهترین شکل انجام شود.
  وی پدیده را بزرگترین مجموعه گردشگری ایران خواند و گفت: شاید این روزها این پروژه، کمی گرد و خاک گرفته باشد اما واقعیت اینست که در پدیده همه چیز به جای خود هست. ساختمانها، پروژه ها، داراییها و حالا با همت مسولان مجوزها همه چیز برای رشد یک پروژه بزرگ ملی وجود دارد.باید تنها غبار روی پروژه را بگیریم و قطعا در این مسیر همراهی همیشگی سهامداران نقطه قوت هیات مدیره و شرکت است .

  123+
  143.97.2.35
  -
  🚩