محسن پهلوان مقدم : تعهد ها پرداخت می شود،منتظر دریافت مجوز هستیم

به نقل از سایت پدیده، به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ، محسن پهلوان مقدم با بیان این مطلب گفت : درطی جلسات متعدد با مسئولان مربوطه ،شرکت پدیده  به صورت قانونی در حال دریافت مجوز های لازم برای ادامه فعالیت است و در صورت کسب این مجوزها سرمایه گذار برای پرداخت تعهد ها ورود پیدا می کند .

وی ادامه داد : به زودی در پی آن هستیم کارگاه ها چون گذشته مشغول فعالیت شوند و برنامه ریزی هایی در این خصوص نیز توسط تیم مهندسین شرکت انجام می شود .

مدیر عامل پدیده شاندیزبا تاکید بر اینکه حقوق مردم حفظ می شود و نباید از این جهت نگرانی داشته باشند تصریح کرد : از کلیه سهامداران می خواهم همچون گذشته که با صبر و پایداری منتظر رفع مشکل شدند ما را در ادامه راه یاری کنند چرا که برگزاری هر گونه جوسازی نه تنها مشکلی را بر طرف نخواهد کرد بلکه اختلال حاشیه ای را به مجموعه وارد می کند .

پهلوان مقدم با اشاره به اینکه هر گونه تجمع به خصوص در حرم مطهر رضوی مانع حل مسائل است اظهار داشت :آنچه که در فضاهای مجازی منتشر می شود تنها تشویش و اضطراب را در بین سهامداران ایجاد می کند و سهامداران باید بدانند که ما همواره از ابتدای تشکیل پروژه تا کنون به فکر پیشبرد منافع آنها بوده ایم و این هدف غایی را با توکل بر خدای ممنان به سرانجام می رسانیم .

وی افزود : آنچه مسلم است همدلی و یکپارچگی سهامداران بوده است که با توجه به مشکلات پیش آمده ، پروژه همچنان پابرجا به فعالیت خود ادامه می دهد و از پس نیز با همین وحدت وآرامش پیش از گذشته پیشرفت خواهیم کرد . درحال حاضر نیز همه مسئولین بر این مهم تلاش دارند که مجوزهای لازم را برای حضور سرمایه گذار دریافت نماییم تا تعهد ها طبق وعده داده شده پرداخت گردد .

-

به پیگیری ها ادامه میدهیم

تماس با ریاست جمهوری :

تلفن ارتباط مردمی ریاست جمهوری : 111

ارتباط دولت و ملت (نظارتی) : 6133-021

اینستاگرام : hrouhani

-

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

نظرات بسته شده است