محسن پهلوان مقدم : تعهد ها پرداخت می شود،منتظر دریافت مجوز هستیم

به نقل از سایت پدیده، به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ، محسن پهلوان مقدم با بیان این مطلب گفت : درطی جلسات متعدد با مسئولان مربوطه ،شرکت پدیده  به صورت قانونی در حال دریافت مجوز های لازم برای ادامه فعالیت است و در صورت کسب این مجوزها سرمایه گذار برای پرداخت تعهد ها ورود پیدا می کند .

وی ادامه داد : به زودی در پی آن هستیم کارگاه ها چون گذشته مشغول فعالیت شوند و برنامه ریزی هایی در این خصوص نیز توسط تیم مهندسین شرکت انجام می شود .

مدیر عامل پدیده شاندیزبا تاکید بر اینکه حقوق مردم حفظ می شود و نباید از این جهت نگرانی داشته باشند تصریح کرد : از کلیه سهامداران می خواهم همچون گذشته که با صبر و پایداری منتظر رفع مشکل شدند ما را در ادامه راه یاری کنند چرا که برگزاری هر گونه جوسازی نه تنها مشکلی را بر طرف نخواهد کرد بلکه اختلال حاشیه ای را به مجموعه وارد می کند .

پهلوان مقدم با اشاره به اینکه هر گونه تجمع به خصوص در حرم مطهر رضوی مانع حل مسائل است اظهار داشت :آنچه که در فضاهای مجازی منتشر می شود تنها تشویش و اضطراب را در بین سهامداران ایجاد می کند و سهامداران باید بدانند که ما همواره از ابتدای تشکیل پروژه تا کنون به فکر پیشبرد منافع آنها بوده ایم و این هدف غایی را با توکل بر خدای ممنان به سرانجام می رسانیم .

وی افزود : آنچه مسلم است همدلی و یکپارچگی سهامداران بوده است که با توجه به مشکلات پیش آمده ، پروژه همچنان پابرجا به فعالیت خود ادامه می دهد و از پس نیز با همین وحدت وآرامش پیش از گذشته پیشرفت خواهیم کرد . درحال حاضر نیز همه مسئولین بر این مهم تلاش دارند که مجوزهای لازم را برای حضور سرمایه گذار دریافت نماییم تا تعهد ها طبق وعده داده شده پرداخت گردد .

-

به پیگیری ها ادامه میدهیم

تماس با ریاست جمهوری :

تلفن ارتباط مردمی ریاست جمهوری : 111

ارتباط دولت و ملت (نظارتی) : 6133-021

اینستاگرام : hrouhani

-

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

490 نظر

 1. مسولان وقتی بفهمند مردم برای رسیدن به حقشان مصمم و جدی هستند انها هم برای رفع مشکل مردم جدی و پر تلاش هستند . نباید انتظار داشت ما نظاره گر باشیم و دیگران برای ما کار انجام دهند.

  ((سهامداران جدی باشید و پر تلاش .))

  62+
  66.249.93.251
  -
  🚩
 2. تاریخ:1394/06/05 ساعت:13:57

  دو هزار و 360 واحد مسکن مهر در چهارمین روز هفته دولت با حضور محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و سخنگوی دولت در شهر جدید گلبهار مشهد به بهره برداری رسید.
  >>>> استاندار و دکتر دهقان در افتتاح در کنار نوبخت بوده اند . ای کاش می دونستیم و میر فتیم گلبهار. هر چند دکتر دهقان خبرهای امیدوار کننده ایی از طریق پیامک در جواب پیگیریها ی من دادند.
  دوستان همه ازطریق شماره تلفنها ی نماینده ها و ملاقات حضوری در دفاتر ( 2 هفته در حوزه انتخابیه هستند)وتلفن رسیدگی به درخواستهای مردمی مقام معظم رهبری پیگیر بشید . انشاا… پیروزی با ماست.

  18+
  2.181.127.152
  -
  🚩
 3. خواهش می کنم جواب درست بدید اگه می دونید.ایا امکان پاس شدن تعهد نامه ها هست؟یا تاخیر حتما اتفاق میفته؟تاریخ تعهد نامه من 22شهریوره.حتی اگه نامه امضا بشه روند سرمایه گزار و پاس کردن طولانی نمیشه؟؟

  46+
  2.179.182.197
  -
  🚩
 4. دوستان مشهدی سلام !نوبخت معاون ریاست جمهور و ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی از دیروز و بمدت سه روز در مشهده و الان در گلبهار هست !مخ متفکر دولت و سخنگوی دولت و آدم بسیار تاثیر گذاریه حتما خودتون را به ایشان برسونید و پیگیری کنید !بجنبید !

  35+
  2.180.220.67
  -
  🚩
 5. سلام. از مدیر محترم سوالی داشتم. اینکه میگن حواله های انتقالی سال 94 پرداخت نمیشه. من اسفند سهامم رو فروختم تعهدنامه رو اردیبهشت گرفتم. این موضوع عدم پرداخت شامل منم میشه؟
  (مدیر سایت : سلام شما تعهدنامه دارید باید پرداخت کنند، موضوع عدم پرداخت تعهدنامه اصلا وجود نداره)

  21+
  151.238.124.174
  -
  🚩
 6. سلام بر سهام داران و اقای مدیر.. لطفا این سوالمو ج بدید ممنون
  من میخوام یک هفته صبر کنم اگه ماجرا حل نشد بیام دفتر مشهد سهاممو به قیمت پاییین تر انتقال بدم میخواستم بپرسم ایا انتقال صورت میگیره تو دفتر مشهد؟ همه روزه میشه انتقال داد؟ دیگه نمیخوام الکی بیام ممنون
  (مدیر سایت : سلام زنگ بزنید شرکت بپرسید)

  11+
  2.182.49.120
  -
  🚩
 7. سلام خدا کنه این دوشنبه جهت ابلاغ مصوبات شورای عالی امنیت ملی مثل دوشنبه های هفته ها و ماه های پیش نباشه ،سهامدارها دیگه بریدند از این وعده های امروز و فردا.

  22+
  2.178.84.135
  -
  🚩
 8. همیشه سیاست مداران و اقتصاد دانان برای تصمیم گیری برای مردم از شایعات ونوع برخوردمردم دربرابر شایعه تصمیم میگیرند اگه خودمان شایعه پراگنی کنیم وسهام داران سکوت کنند همان را عملی میکنند کی گفته قرار اصل پول رابدندکی گفته قرار اقساط ویا زمین بدن بخدا چیزی که نمیداند را نگید تا شرکت یا هرکس دیگری روی سکوت ما سواستفاده نکنه مگه ما احمقیم که اصل پول را بگیریم زمین شاندیز با دست رنج ما شد پدیده و شهر رویایی پدیده با فروش تمام زندگیمان رویایی شده بیاید بجای شایعه پراکنی کردن فقط عنوان کنید ما تا دم مرگ می ایستیم وحقمان را بدون کم وکاست تا چندروز دیگه میخوایم وعده بسه هرروز یک داستان داریم بخدا خسته شدیم وباز عرض میکنم شایعات کار خودشان است تا ما مجبور بقبول کردنش بشیم شعار من این است حقم را میخوام بی کم وکاست

  39+
  151.238.77.45
  -
  🚩
 9. با سلام خدمت مدیر محترم
  آیا خبر امضا شدن مصوبه از سوی رییس جمهور صحت دارد؟
  (مدیر سایت : سلام نمیدونم)

  10+
  5.239.57.20
  -
  🚩
 10. قطعا همين هفته مصوبات شوراي عالي امنيت اعلام ميشه. بعد ملت هميشه منتظر بايد منتظر نطق و شرايط سرمايه گذار جديد باشند. خدايا اين صبر را از ما نگير

  11+
  82.115.24.74
  -
  🚩