دغدغه های سهامداران پدیده شاندیز – هیئت مدیره شفاف سازی نمایند

دغدغه های سهامداران

جبران اختلاف قیمت سهام در بورس

قیمت سهام در بورس نرخ ثابتی نداشته و بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

جبران قیمت سهام در بدو ورود دلیل محکمی برای حفظ سرمایه سهامداران نمی باشد و برای تضمین بیشتر دو پیشنهاد دارم :

 1. سهامدارانی که مایل به ورود به بورس نیستند سهامشان توسط شرکت در بورس عرضه شده و بر اساس قیمت هر سهم 12072تومان به آنها وجه نقد داده شود.
 2. پس از جبران قیمت سهام در بدو ورود، در صورتی که قیمت سهام پایین تر از قیمت مذکور شد مابه التفاوت آن در زمان فروش سهام محاسبه شده و پرداخت گردد.

یا هر تضمین دیگری که شناور بودن نرخ سهام را پوشش دهد.

دغدغه های تعهدنامه داران

بررسی های کارشناسی دقیق و تصویب مراجع نظارتی که امروز آقای ریاحی به آن اشاره کردند چه مدت طول می کشد ؟

مکانیزمی که امروز اعلام کردند به چه صورت می باشد ؟

تاریخ دقیق شروع پرداخت ها از چه زمانی می باشد ؟

-

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

کانال شاندیز استوکز در تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام ابتدا نرم افزار تلگرام خود را آپدیت نمایید سپس از طریق لینک زیر با گوشی وارد شوید و روی دکمه join کلیک نمایید

https://telegram.me/shandizstocks

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

3,317 نظر

 1. مات و مبهوت موندم ،که چرا پروژه پدیده ی شاندیز رو خوابوندن!!! چرا جلوی آبادانی بیابانهای شاندیز که دارای گردشگران داخلی و خارجی زیادی در طول سال میباشد رو گرفتن? اگر سهام فروختنش جرم بود ،خوب جلوی سهام فروش شو محکم میگرفتین ،ولی تبلیغاتش رو چرا ممنوع کردین!! چرا 10 ماهه مردمی رو که خودتان تشویق به سرمایه گذاری کردین!!! دارین زجر میدین? گناه مردم و حتی محسن پهلوان چیه? من میگم به پهلوان باید جایزه هم بدین!! بیابون رو ساخته و درخت و گل کاشته و باعث آبادانی جاده های اطراف ….دور از تو اندیشه ی بدان !!!!!!!!!!!!! انشاءالله…….

  294+
  5.115.233.200
  -
  🚩
 2. مرگ بر همه اونایی که از این بدبختی مردم خبر دارن و صداشون در نمیاد. خودشونو زدن به خواب. سرشونو مثل کبک کردن تو برف . فک میکنن با دسته کورا طرفا

  279+
  31.58.243.91
  -
  🚩
 3. داستان مورچه………

  مورچه کوچکی بود که هر روز صبح زود سرکار حاضر می شد و بلافاصله کار خود را شروع می کرد.
  مورچه خیلی کار می کرد و تولید زیادی داشت و از کارش راضی بود.

  سلطان جنگل (شیر) از فعالیت مورچه که بدون رئیس کار می کرد، متعجب بود.

  شیر فکر می کرد اگر مورچه می تواند بدون نظارت این همه تولید داشته باشد، به طور مسلم اگر رئیسی داشته باشد، تولید بیشتری خواهد داشت.

  بنابراین شیر یک سوسک را که تجربه ریاست داشت و به نوشتن گزارشات خوب مشهور بود، به عنوان رئیس مورچه استخدام کرد.

  سوسک در اولین اقدام خود برای کنترل مورچه ساعت ورود و خروج نصب کرد.

  سوسک همچنین به همکاری نیاز داشت که گزارشات او را بنویسد و تایپ کند… … سوسک بدین منظور و همچنین برای بایگانی و پاسخگویی به تلفن ها یک عنکبوت استخدام کرد.

  شیر از گزارش های سوسک راضی بود و از او خواست که از نمودار برای تجزیه و تحلیل نرخ و روند رشد تولیدی که توسط مورچه صورت می گیرد، استفاده کند. تا شیر بتواند این نمودار ها را در گزارش به مجمع مدیران جنگل به کار برد.

  سوسک برای انجام امور یک کامپیوتر و پرینتر لیزری خریداری کرد… … سوسک برای اداره واحد تکنولوژی اطلاعات یک زنبور نیز استخدام کرد.

  مورچه که زمانی بسیار فعال بود و در محیط کارش احساس آرامش می کرد، کاغذ بازی های اداری و جلسات متعددی که وقت او را می گرفت دوست نداشت.

  شیر به این نتیجه رسید که فردی را به عنوان مدیر داخلی واحدی که مورچه در آن کار می کرد، بکار گمارد.

  این پست به ملخ داده شد.

  اولین کار ملخ خریداری یک فرش و صندلی برای کارش بود.

  ملخ همچنین به کامپیوتر و کارمند نیاز داشت که آنها را از اداره قبلی خودش آورد تا به او در تهیه و کنترل بودجه و بهینه سازی برنامه ها کمک کند…

  محیطی که مورچه در آن کار می کرد، حال به مکانی فاقد شور و نشاط تبدیل شده بود. دیگر هیچ کس نمی خندید و همه غمگین و نگران بودند.

  با مطالعه گزارش های رسیده شیر متوجه شد که تولیدات مورچه کمتر از قبل شده است.

  بنابراین شیر یک جغد با پرستیژ را به عنوان مشاور عالی استخدام کرد و به او ماموریت داد تا امور را بررسی کرده، مشکلات را مشخص و راه حل ارائه نماید. جغد سه ماه وقت صرف کرد و گزارشی در چند جلد تهیه نمود و در آخر نتیجه گرفت که مشکلات پیش آمده ناشی از وجود تعداد زیاد کارمند است.
  و باید تعدیل نیرو صورت گیردپس بنابر این شیر دستور داد که مورچه را اخراج نمایند

  زیرا مورچه دیگر انگیزه ای برای کار نداشت

  184+
  188.158.84.10
  -
  🚩
 4. دوستان از طریق تلگرام به آقای رسایی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی پیام بفرستید خودشان قول پیگیری موضوع رفع مشکلات پدیده شاندیز را داده اند. لطفا زنگ نزنید. شماره تلفن همراه 9218075915

  104+
  5.236.107.200
  -
  🚩
 5. سلام خدمت مدير سايت و سهام داران عزيز كوتاه و مختصر بگويم قرآن بزنه به كمر باعث و بانى اين مشكلات كه براى پديده و سهام دارانش به وجود آوردند

  210+
  93.118.168.69
  -
  🚩
 6. اینکه مردم برای گفتن مشکلاتشون به (بی بی سی) مراجعه میکنند باعث تاسف برای رسانه به اصلاح ملی و مطبوعات و مسئولین کشورمون هست.
  مردم واقعا توی این 10ماه خون دل خوردن و صبوری کردن اما شما مسئولین بجای حل سریع مشکلات خود ساخته نزاع جناحی،تا تونستین کشش دادین و حالا بعد 10ماه تازه شرط و شروط واسه پدیده میزارین!!!
  واسه شما نه جون مردم مهمه ،نه وقت مردم و نه آبروی مردم!
  با این نمایشی که دادین سرمایه گذار داخلی و خارجی باید خیلی احمق باشه که اینجا سرمایه گذاری کنه تا زمانی که سرمایه گذاریش به بار نشست،واسش داستان درست کنن و شرط و شروط بزارن و پروژه و مدیریتش رو تصاحب کنن!
  مردم همه چیز رو میدونند و درک میکنند و بخاطر دین و ائمه اطهار با شما مدارا میکنند
  بترسین از روزی که دیگه مدارا کردن ها تموم بشه!

  192+
  72.46.141.76
  -
  🚩
 7. پدیده ملی کردن یک پروژه مردمی
  در هفته گذشته دقیقا در روزهایی که سالگرد اولین مصاحبه های جنجالی دادستان مشهد درباره پدیده را می گذراندیم یک مقام دولتی برای اولین بار رسما اعلام کرد که دولت با بودن پهلوان به عنوان مدیرعامل پدیده مخالف است…

  به گزارش اکوبیسـ از صبح مشهد، تفاقاتی که در هفته گذشته برای پروژه پدیده افتاد یک علامت سوال بزرگ برای صاحبان سرمایه در استان ایجاد کرد که آیا این روال منطقی است و اگر روزی دچار مشکلات مالی و یا مجوزی شوند با آنها نیز بدینگونه برخورد خواهد شد؟

  در هفته گذشته دقیقا در روزهایی که سالگرد اولین مصاحبه های جنجالی دادستان مشهد درباره پدیده را می گذراندیم یک مقام دولتی برای اولین بار رسما اعلام کرد که دولت با بودن پهلوان به عنوان مدیرعامل پدیده مخالف است. از سوی دیگر همه می دانند که پهلوان مالک اصلی مجموعه هم محسوب می شود و این شرط بدان معناست که باید سرمایه گذار پروژه برود.

  پیروز حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی در یک گفتگوی رسانه ای که به شدت مورد توجه رسانه ها واقع شد اعلام کرد: درباره پدیده گزارش کارشناسی و نظر دستگاه های ارایه شده و مراجع ذیربط در حال بررسی شروع به کار مجدد پروژه های پدیده شاندیز هستند و اگر هم مجوزی برای فعالیت دوباره داده شود و با شروع به کار پروژه ها موافقت شود، شرط ما این است که مدیرعامل پروژه باید تغییر کند.

  البته او ژست حق به جانب نیز گرفت و گفت: اگر قرار باشد به کسانی که سهام این پروژه را خریده اند،‌ کمکی شود تا دارایی و هزینه ای که کرده اند از بین نرود این حمایت منوط بر این است که مدیریت پروژه مدیریت قابل قبول داشته باشد و منافع سهامداران را به شکل متعادل و متناسب و عادلانه تامین کند. اگر دولت تا کنون به این پروژه کمک کرده است در واقع کمک به مدیریت این مجموعه نبوده و هدف این است که به جوانب اجتماعی این جریان توجه شود.

  البته حناچی در بخش دیگری خود نیز اعتراف کرد: 80 درصد پدیده شاندیر متعلق به فروشنده سهام است و 20 درصد از سهام را هم فروخته ویا واگذار و اهدا کرده است. لذا بخوبی واقف است که بیان این نظرات به معنای اجبار سرمایه گذار برای رها کردن پروزه اش است.

  شاید این برای اولین باری باشد که دولت برای اعطای مجوز فعالیت شرط رفتن مدیر و مالک پروژه ای را تعیین می کند. این موضوع باعث شده در گوش سهامداران این پروژه بحث ملی شدن پدیده همچون ملی شدن بسیاری از صنایع که در ماههای اغازین انقلاب اسلامی رخ داده بود زمزمه شود.

  این حرفها وقتی بیشتر معنادار می شود که رییس سازمان امور اراضی کشور در گفتگویی از جریمه بیش از 1000 میلیاردی برای تغییر کاربری زمینهای در اختیار پروژه پدیده خبر داده بود. هرچند معلوم نیست مخالفت مدیران پدیده با اینگونه پرداختها باعث شرطهای دولتیها برای این پروژه بزرگ شده است اما بنظر می رسد دولت در این وانفسای بی پولی، بیش ازین حرفها روی داشته های پدیده حساب کرده است و متاسفانه این خود پدیده ای است که جلوی تداوم فعالیت پروژه هایی اینچنین را خواهد گرفت. در این میان کسانی که بیش از گذشته متضرر خواهند شد سهامداران این پروژه ها هستند که اینبار در پدیده جمعیتی 120 هزار نفری را شامل می شوند.

  60+
  80.191.110.225
  -
  🚩