اتحاد سهامداران و حواله دارهای پدیده شاندیز

صحبت های آقای رسایی در کانال تلگرام

دانلود فایل صوتی آقای رسایی نماینده مجلس

 

اتحاد در پیگیری ها

طبق صحبت آقای رسایی و دیگر نمایندگان مجلس شرکت نباید برای دریافت مجوز ها مشکلی داشته باشد (اگر نهادها سنگ اندازی نکنند) و پس از دریافت این مجوزها موظف به شروع فروش واحدها و یا جذب سرمایه گذار جهت پرداخت مطالبات است و اگر نتواند چنین کاری انجام دهد دولت این کار را انجام دهد.

درخواست ما سهامداران شرکت پدیده از نمایندگان مجلس مان تسریع در انجام این اقدامات است، اگر نهادی سنگ اندازی می نماید و یا شرکت تعلل می کند تذکرات لازم داده شود و در صورت نیاز اقدام به استیضاح وزیر مربوطه نمایند.

با نمایندگان مجلس تماس بگیرید و یا پیامک دهید و همچنین ملاقات حضوری داشته باشید تا پیگیری نمایند.

دانلود لیست نمایندگان مجلس

همدلی و همزبانی

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

کانال شاندیز استوکز در تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام ابتدا نرم افزار تلگرام خود را آپدیت نمایید سپس از طریق لینک زیر با گوشی وارد شوید و روی دکمه join کلیک نمایید

https://telegram.me/shandizstocks

 

-

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

 

848 نظر

 1. مدیر سایت

  فایل صوتی آخرین وضعیت شرکت پدیده طبق صحبت های آقای ثروتی در جلسه عمومی امروز 22 آبان ماه در بجنورد

  http://s3.picofile.com/file/8222587068/servati.amr.html

  63+
  192.69.204.49
  -
  🚩
 2. شروع جلسه ساعت 18:30
  تعداد سهامداران 70 نفر
  مکان شهر بجنورد .دفتر آقای ثروتی
  درابتدا جناب ثروتی به توضیحات کلی درباره روند پیگیری هاشون درباره این پرونده پرداختند.برداشت شخصی بنده نسبت به توضیحات ایشان این است که اولا بسیار دست تنها هستند و مشکلات زیادی براشون پیش آمده است .دوم اینکه کاملا مشخص است که اراده ای منسجم برای حل مشکل وجود ندارد وگرنه تا کنون تمام مشکلات حل شده بود.
  چند سوال مشخص از ایشان پرسیدم و پاسخ های ایشان
  1-جناب ثروتی فرمودید که بعد از حسابرسی اول ،وزارت کشور ارزش پروژه را حدود 12000 میلیارد تومان برآورد کردند و البته با 6000 میلیارد بدهی !از طرفی امروز میگویید برای ورود به بورس حسابراسان سازمان حسابرسی مجددا وارد پروژه شده اند!آیا آن حسابرسی ابتدایی که شش ماه وقت مردم را گرفت فاقد اعتبار و وجاهت قانونی است که لازم شده است مجددا حسابرسی شود؟درحالیکه میدونیم این حسابرسی هم حداقل 3 ماه زمان را تلف خواهد کرد؟! پس با چه اعتباری بگوییم که پروژه 12000 میلیارد ارزش دارد؟
  پاسخ ایشان:آن حسابرسی توسط وزارت کشور انجام شد و کلی بوده است و میخواستند درابتدا براوردی کلی از ارزش پروژه داشته باشند که به این عدد رسیدند.ولی برای ورود به بورس لازم بود که حسابرسی دقیق تری انجام شود و به اصطلاح مو را از ماست بکشند.
  برداشت بنده:قانع نشدم .
  سوال دوم:تغییر مدیریت پدیده را دولت شرط ادامه فعالیت عنوان کرده اند !نظر شما دراین باره چیست؟
  پاسخ ایشان : من اینگونه که میفرمایید نشنیدم ،بلکه اختیاری به استانداری خراسان رضوی داده شده است که درصورتی که مدیریت فعلی پدیده نسبت به پرداخت حق وحقوق مردم کوتاهی کرد وهمکاری نکردند،استانداری راسا نسبت به تعیین مدیر با صلاحیت اقدام کنند.
  سوال سوم :شما میگویید که برای پرداخت پول مردم 200 هزار متر مربع را قابل فروش اعلام کردند و بدنبال سرمایه گزار هستند و هستید!با توجه به اینکه عملا حسابرسی ابتدایی با شروع این حسابرسی مجدد فاقد اعتبار است،به نظر شما سرمایه گزار با چه مبنایی و چه شفافیتی بیاید و اقدام به سرمایه گزاری کند؟وقتی ارزش پروژه هنوز درهاله ای از ابهام است؟آقای پهلوان قیمتی برای املاکش میگذارد که سرمایه گزار می گوید گران است!
  آیا با این شرایط سرمایه گزار می آید؟
  پاسخ ایشان:به هر حال این املاک یک قیمتی دارد.شما وقتی میخواهید ملکی را بفروشید با استعلام قیمت از چند بنگاه حدود قیمت آن منطقه را بدست می آورید.سرمایه گزار هم با توجه به ارزش موجود اقدام به سرمایه گزاری میکند.
  برداشت بنده:قانع نشدم – با توجه به اینکه ارزش آن املاک بدون مجوز وبا مجوز خیلی متفاوت است و مجوزات هم هنوز نهایی نشده است و البته حسابرسی جدید ،بعید میدانم سرمایه گزاری فعلا جرات کند با فرض دریافت کلیه مجوزات و تخفیفات وارد گود شود.
  حدس من این است که تا پایان حسابرسی جدید واعلام دقیق ارزش پروژه سرمایه گزاری ورود نکند.
  سوال چهارم:با توجه به اطلاعات جنابعالی به طور مشخص چرا تاکنون مطالبات مردم پرداخت نشده وکی پرداخت می شود؟
  پاسخ ایشان: نمیدانم ،این موضوع به خود شرکت مربوط است.من فقط اقدامات کلی دولتی که میتوانم وتاکنون انجام داده ام را میتوانم بیان کنم
  سوال پنجم:توصیه جنابعالی برای سهامداران دراین مقطع زمانی با توجه به تجارب زیاد شما درسیاست و ادوار مجلس چیست؟به طور مشخص چه کار کنیم تا زودتر به نتیجه برسیم؟
  پاسخ ایشان:من نمیتوانم بگویم شما چه کار می توانید بکنید ،فقط میتوانم بگویم با درخواست از نمایندگان شهر هاتون بخواهید دراین موضوع ورود پیدا کنند و کمک کنند.
  درپایان هم فرمودند که دو کار مهم انجام داده ایم ودو کار مهم مانده است.
  دوکار مهم انجام شده: 1-اخذ مجوز تغییر کاربری ها 2-اخذ مجوز افزایش زیربنا (پدیده حدود دوبرابر مجوزش زیربنا ساخته است)
  دوکار مهم باقی مانده: 1-ورود به بورس جهت آزاد شدن خرید وفروش سهام 2-سرمایه گزار جهت خرید املاک برای پرداخت مطالبات مردم.
  درحاشیه گفتند اگر سرمایه گزاری پیدا نشود همین 200 هزار مترمربع را با قیمت کارشناسی دادگستری ونه قیمت خود شرکت به سهامداران وطلبکارانی که مایل باشند واگذار میکنند.

  38+
  31.59.211.237
  -
  🚩
 3. با منطق زور جای متهم و شاکی عوض شده به قرآن دادستان متهم اصلی این پروندست

  110+
  5.78.207.151
  -
  🚩
 4. با سلام و ادب و احترام خدمت تمام دوستان
  لپ كلام آقاي ثروتي در جلسه اينكه من در مجلس تنها هستم و علاوه براينكه وقت كافي ندارم ديگران هم به من كمك نمي كنند و نيرويي ندارم كه كارها را پيگيري كنند.
  جهت احقاق حق بايد تمام مردم شهرها و استانها به نماينده هاي خودشان مراجعه كنند و آنها را از موضوع آگاه كنند و براي حل مشكل از آنها درخواست نمايند و در كل در جريان ماجرا باشند تا زماني كه موضوعي در مجلس در اين باره طرح ميشه آنها هم همراي كنند و موضوع ديگر اينكه هر شهر يا استان دو يا سه نفر نماينده فعال داشته باشند تا با هم راهكارهاي مناسب را بررسي كنيم

  52+
  78.38.102.77
  -
  🚩
 5. دوستان عزیز شما می توانید با ذخیره کردن این شماره در گوشی همراه خود 09203033930
  مشکلات خودتون رو از طریق تلگرام به روزنامه اصولگرا و منتقد دولت برسونید . حتما ذخیره کنید و یه پیام بفرستید.

  38+
  5.234.14.103
  -
  🚩
 6. برخی دوستان در نوشته هاشون میگن مالباخته پدیده. حالا براخودم جای پرسش هست که ما مالمونو به مدیران پدیده باختیم یا تو جنگ سیاسی بین بعضی ها باختیم؟

  51+
  217.219.86.81
  -
  🚩
 7. سلام . مدير عزيز؛ اين اقاي ثروتي كه شما صحبتش رو پخش كردين من از صحبتهاش برداشت كردم كه ميگه تا دو ماهه ديگه شركت ميره بورس ( يعني حداقل دوماه ديگه نخود سياه ). شنيدم كه ميخوان به فلسطيني ها بيمه تامين اجتماعي و بازنشستگي بدن و هر موقع تلويزيون رو روشن كردم ديدم از سوريه ميگه و تمام ملت افتادن دنبال حل مشكلات سوريه و عراق و يمن و … بياييم جمع بشيم و روي بنرها بنويسيم چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است

  103+
  5.232.172.180
  -
  🚩
 8. با تشکر از جناب ثروتی و تلاشهای ایشان که فعلا تنها امید سهامداران به ایشان میباشد اما جناب ثروتی فکر نمیکنید برای حسابرسی یکسال کم بود که تازه الان باید اقایون بفکر حسابرسی بیوفتن . چرا این وسط سهامداران و مردم باید بخاطر عدم درایت مسیولین خراسان و پدیده بمدت یکسال در بلاتکلیفی باشن البته برای کشور ما این بازی شدن با اعصاب مردم چیز عادی شده. البته شما با بیان مواردی از قبیل حسابرسی و نشست با وزیر اقتصاد و بانک عسکریه فرمودید که هرکدام ازاینها تا نتیجه گرفتنشان برادر یه صبر عیوبی نیاز دارد که مردم دیگر هیچ امیدی نه به این نشستها دارن نه به ان اقای پهلوان پوشالی . پس لطفا شما هم کار خودتان را بخاطر دینی که به این مردم دارین انجام دهید و مردم هم کار خود را بکنند. باید چیزهایی را به اقای پهلوان و همکارانش و همچنین اقایون ثابت کنند.

  39+
  31.57.126.207
  -
  🚩