قابل توجه مسئولین محترم دولتی و مدیران شرکت پدیده شاندیز

قابل توجه مسئولین محترم دولتی

محمود کریمی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مشهد قول دادند طی چند روز آینده و حداکثر تا دوشنبه نهم شهریور خبر مصوبات شورای عالی، مجوزها و شروع کار سرمایه گذار(های) جدید را اعلام نمایند.

پس ما سهامداران پدیده با اعتماد به حرف ایشان به عنوان نماینده دولت تا دوشنبه نهم شهریور منتظر اعلام خبر می مانیم.

padide

پاسخ آقای کریمی : برای ادامه فعالیت پدیده شاندیز باید 16 مورد مجوز اخذ شود که تاکنون 13 مورد آن گرفته شده و سه مورد دیگر که نامرتبط با سهامداران است، مشکل حقوقی داشته و به کارشناسان قوه قضاییه ارجاع داده شده. کارشناسان نیز قول دادند تا روز شنبه مشکل حل شود. (عصر هشتم)

وی باقی مسایل درون مجموعه ای پدیده را اینچنین توضیح داد: سرمایه گذار برای این شرکت مشخص شده و مشکلات وی نیز حل شده است. هیات مدیره آن نیز صورتجلسه ای را تنظیم کردند تا هیات مدیره قانونی مشخص گردد. حال باید هیات مدیره با سرمایه گذار به توافق برسد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مشهد حکم تجمع را یک تا سه سال حبس عنوان کرد و ادامه داد: این تجمعات نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه به مشکلات نیز اضافه می کند.

کریمی در مورد نقد شدن حواله ها نیز گفت: سرمایه گذار سهام کسانی که می خواهند را بازخرید خواهد کرد و مابقی سهامداران با این شرکت وارد بورس خواهند شد.

وی در پایان از سهامداران خواست 15 الی 20 نماینده انتخاب کنند تا رابط بین وی و سهامداران باشند که مورد موافقت سهامداران واقع نشد.

همچنین آقای کریمی قول دادند تا یکشنبه 15 شهریور مشکلات  100 درصد حل خواهد شد و نتیجه نهایی را روز یکشنبه از طریق جراید و صدا و سیما اعلان عمومی می نمایند.

-

قابل توجه مدیران محترم شرکت پدیده

شرکت پدیده شاندیز با مدیریت فعلی یا در صورت تغییر با مدیریت جدید موظف است حقوق سهامداران و تعهدنامه داران را طبق آخرین تعهد خود و قیمت هر سهم 12072تومان حفظ نماید و در صورتی که قیمت کارشناسی شده هر سهم کمتر از این قیمت شده است با دادن سهام مابه التفاوت از هیئت مدیره آن را جبران نماید و یا با همان قیمت 12072تومان بازخرید نماید.

سهام هایی که به عنوان هدیه وفاداری به سهامداران اهدا شده است نیز باید بدون کم و کاستی لحاظ شوند.

-

قابل توجه سهامداران محترم پدیده

اکثر نقل قول های موجود در فضای مجازی شایعه هستند و هیچکس از مصوباتی که قرار است اعلام شود اطلاع دقیقی ندارد.

-

به پیگیری ها ادامه میدهیم

تماس با ریاست جمهوری :

تلفن ارتباط مردمی ریاست جمهوری : 111

ارتباط دولت و ملت (نظارتی) : 6133-021

اینستاگرام : hrouhani

-

پیج شاندیز استوکز در لاین

ID: @XSM8757E

لینک عضویت(در گوشی با لاین باز کنید)

Add Friend

بارکد لاین

-

نظرات سیاسی و توهین آمیز تایید نمی شوند

نظرات تشویق افراد به هرگونه تجمع تایید نمی شوند (تجمع بدون مجوز جرم است)

1,933 نظر

 1. ادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت:مجموعه پدیده می تواند اموالی را که منع قانونی ندارد برای پرداخت بدهی های خود به سهام داران واگذار کند .

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،دادستان عمومی و انقلاب مشهد امروز گفت:براساس تصمیم جمعی ستاد استان و کشور که امروز به مجموعه پدیده ابلاغ شد و مدیران پدیده موظف به اجرای ان هستند شرکت پدیده می تواند با فروش اموالی که منع قانونی ندارد علاوه بر پرداخت بدهی های خود ، نقدینگی مورد نیاز برای ادامه فعالیت پروژه را فراهم کند.

  صادقی گفت: علاوه بر این با تصمیماتی که در ستاد مرکزی کشور و ستاد استان گرفته شد ه است مقرر شد برای پدیده با ارفاق در نظر گرفته شده مجوز ساخت و ساز صادر شود .

  وی درباره واگذاری پدیده به سرمایه گذاران دیگر هم اظهار داشت: این مجموعه به علت مشکلات قانونی و مشخص نبودن تکلیف آن قابل واگذاری به غیر نیست اما اگر مشکلات قانونی آن رفع شود واگذاری آن منعی ندارد.

  51+
  31.59.201.119
  -
  🚩
 2. اگر شنبه و یکشنبه خبری نشد، 210

  73+
  2.185.168.107
  -
  🚩
 3. مصوبات شورای عالی امنیت ملی این قدر محرمانه ومهم هستند حتی هیچ مسئولی جرئت اینکه بگوید مصوبات به دست ما رسیده را هم ندارد . مبادا مردم بفهمند وخوشحال شوند یا ناراحت شوند هیس هیس خیلی محرمانه است ….نه تکذیب می کنیم نه تایید …. خودشان را مسخره کردند با این فیلم بازی هایشان ……با این پاس کاری هایشان

  93+
  5.232.7.34
  -
  🚩